AUTHOR A-Ray Team 2026
Kód produktu: AUT-42973702-M
Karbon Toray T700 s tlumičem SID Luxe B3
Vidlice Rock Shox SID SEL+ s dálkovým lockoutemKarbonová kola Flyer 30 pro rychlou akceleraciSHIMANO XT Di2 1x12 pro okamžité řazeníIntegrované karbonové kombo pro max kontroluBrzdy SHIMANO XT pro jistotu v každé situaciJak vybrat kolo Více
Varianty3
| Velikost | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 169 990 Kč | |||
| 17,5" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 169 990 Kč | |||
| 20,5" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 169 990 Kč |
Maximální výkon bez kompromisů.
Pro jezdce, kteří chtějí špičkový XC full bez limitů.
AUTHOR A-Ray Team představuje vrchol moderního cross-country – karbonový celoodpružený stroj navržený pro závodní tempo, maximální efektivitu a absolutní kontrolu v každém terénu. Lehký rám z karbonu AUTHOR Toray T700 v kombinaci s precizně naladěným odpružením vytváří ideální platformu pro rychlou a efektivní jízdu na XC tratích i maratonech.
- Tlumič Rock Shox SID Luxe Select+ B3 – výborná trakce bez ztráty přenosu síly
- Plynulý průchod nerovnostmi v každém terénu
- Vidlice Rock Shox SID SEL+ Remote 29 AIR – dálkové zamykání pro okamžitou změnu režimu. Otevřená pro kontrolu, zamčená pro výkon
- SHIMANO Deore XT Di2, 12 rychlostí, extrémně rychlé a přesné elektronické řazení
- Konzistentní výkon i při vysokém zatížení
- Karbonová kola AUTHOR Flyer Carbon 30, nízká hmotnost a rychlá akcelerace
- Efektivní přenos energie do každého šlápnutí
- Integrované karbonové kombo řídítek. Maximální tuhost a precizní ovládání
- Čistý, závodní kokpit bez kompromisů
Technické parametry pro závodní XC a maraton
- Karbonový rám AUTHOR Toray T700 – nízká hmotnost a vysoká tuhost
- Tlumič Rock Shox SID Luxe Select+ B3 – efektivní zadní odpružení pro maximální trakci
- Vzduchová vidlice Rock Shox SID SEL+ Remote 29 AIR – dálkové zamykání pro maximální efektivitu
- Zapletená karbonová kola AUTHOR Flyer Carbon 30 – nízká rotační hmotnost a rychlá akcelerace
- Elektronické řazení SHIMANO Deore XT Di2, 12 rychlostí – přesné a okamžité řazení
- AUTHOR karbonové kombo řídítek s představcem – lehký a čistý závodní kokpit
- Kotoučové hydraulické brzdy SHIMANO Deore XT – silný a spolehlivý brzdný výkon
| Rám | AUTHOR carbon Toray T700 MTB 29 FSX, zadní tlumič ROCK SHOX SID Luxe Select+B3 190 / 45 mm (zadní zdvih 120 mm) |
|---|---|
| Barva | černá-matná/zlatá |
| Přední vidlice | dálkově uzamykatelná, 1.5" tapered sloupek (120 mm), vzduchová, 15 mm pevná osa Boost, ROCK SHOX SID SEL+ Remote 29 |
| Hlavové složení | 5", FSA No. 55R ACR / STD 1 |
| Řazení | SHIMANO XT Di2 (12) |
| Převodník | SHIMANO XT, 34 zubů, 170/175 mm kliky |
| Středové složení | SHIMANO BB-MT800 |
| Počet rychlostí | 12 |
| Měnič | SHIMANO XT Di2 |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-M7100, 10-51 zubů (12) |
| Řetěz | SHIMANO M7100 |
| Náboje | 28 děr, 15 x 110 mm přední pevná osa, 12 x 148 mm zadní pevná osa, zapletená kola, AUTHOR Flyer Carbon 30 |
| Brzdy | SHIMANO XT, kotoučové hydraulické (7" kotouče) |
| Brzdové páky | SHIMANO XT |
| Paprsky | SAPIM |
| Pláště | skládací, VITTORIA Barzo, bezdušové, 29" x 2.40" |
| Řidítka | kombo karbon, 740/760/780 mm |
| Představec | kombo karbon |
| Sedlovka | teleskopická, bezdrátová, ROCK SHOX Reverb AXS, zdvih 100/125/150 mm (31.6) |
| Objímka | AUTHOR (34.9) |
| Sedlo | PROLOGO Scratch M5 Space AGX Tirox |
| Ráfky | 28 děr, AUTHOR Flyer Carbon 30 zapletená kola |
| Velikost | 19", 20.5", 29" – 17.5" |
| Gripy/Omotávky | AUTHOR Pro Lock |




