AUTHOR Impulse 27,5 2023-24 - Barva: zelená/černá/modrá, Velikost: 17"
Varianty4
| Barva | Velikost | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| šedá-matná/limeta | 17" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 9 990 Kč | |||
| šedá-matná/limeta | 19" | Skladem u dodavatele | Více | 9 990 Kč | |||
| zelená/černá/modrá | 17" | Skladem na prodejně | Více | 9 990 Kč | |||
| zelená/černá/modrá | 19" | Skladem u dodavatele | Více | 9 990 Kč |
Velice oblíbený model zejména u juniorů, kteří chtějí rozumně vybavené kolo na rekreační využití. To je Author Impulse 27,5, který za přijatelné peníze nabídne dobře fungující komponenty. Kola o průměru 27,5“ poskytnou dobré jízdní vlastnosti za všech podmínek. Nechybí uzamykatelná vidlice RST ani hydraulické kotoučové brzdy Tektro. Řadící páčky a přehazovačka jsou z osvědčené sady Shimano Altus a nabízí celkem 24 rychlostí. Samozřejmostí jsou montážní otvory na uchycení blatníků, nosiče nebo stojánku. Jeho charakter by se dal vystihnout rčením „Za málo peněz hodně muziky“.
| Rám | dural 6061 27.5" |
|---|---|
| Přední vidlice | RST Gila 27.5 ML uzamykatelná (100 mm) |
| Hlavové složení | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Řazení | SHIMANO Altus (24) |
| Převodník | PROWHEEL, 42-34-24 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení | VP COMP, zapouzdřené |
| Počet rychlostí | 24 |
| Přesmykač | SHIMANO TY700 (34.9) |
| Měnič | SHIMANO Altus |
| Vícekolečko | SHIMANO HG200-8, 12-32 (8) |
| Řetěz | KMC Z8.3 |
| Náboje | 32 děr, QUANDO Disc |
| Brzdy | kotoučové hydraulické (6" kotouče), TEKTRO HD-M275 |
| Brzdové páky | TEKTRO HD-M275 |
| Paprsky | ocel černé |
| Pláště | AUTHOR Rocket 27.5" × 2.10" |
| Pedály | plast |
| Řidítka | 9°, AUTHOR rise 15 mm, 660 / 680 mm |
| Gripy | AUTHOR pryž |
| Představec | AUTHOR dural |
| Sedlovka | AUTHOR dural (31.6) |
| Objímka | AUTHOR (34.9) |
| Sedlo | AUTHOR Courier |
| Ráfky | 32 děr, AUTHOR Xenon 27.5 |
| Velikost | 17", 19" |
| Hmotnost | 14, 2 kg / 17" |








