GHOST Asket AL Advanced Light Grey (2025) - Varianta: XS
Varianty5
| Varianta | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| XL | Skladem u dodavatele | Více | 45 990 Kč | |||
| M | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 45 990 Kč | |||
| XS | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 45 990 Kč | |||
| S | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 45 990 Kč | |||
| L | Skladem u dodavatele | Více | 45 990 Kč |
GHOST Asket přináší nový a svěží vítr mezi gravel-biky. Postavený na hliníkovém, více uvolněně a dobrodružně pojatém rámu a pevné karbonové vidlici nabízí standardní gravelové obutí Maxxis Ravager 700x40c. Díky delší vidlici má výše položené hlavové složení, zatímco zadní část rámu se znatelně svažuje. Hravá geometrie přímo vybízí k otestování na štěrkovitém terénu. Jeho výbavu tvoří pohon Shimano GRX 1x11 převodů a výkonné brzdy Shimano. Osedlejte Asket a vyzkoušejte jeho stabilitu a odolnost!
| Modelový rok | 2025 |
|---|---|
| Rám | ASKET AL |
| Materiál | hliník |
| Vidlice | GHOST Carbon |
| Kliky | Shimano GRX FC-RX810 40T |
| Přehazovačka | Shimano GRX RD-RX812 11-S |
| Kazeta | Shimano XT CS-M8000 11-42 |
| Řazení | Shimano GRX ST-RX600 |
| Středové složení | Shimano SM-BBR60 |
| Počet rychlostí | 1x11 |
| Řetěz | Shimano CN-HG701 |
| Náboje | Shimano HB-RS470 12x100 mm / Shimano FH-TC500-HM 12x142 mm |
| Brzdy | Shimano BR-RX400 160 mm Kotouče: Shimano SM-RT70 160 mm |
| Brzdové páky | Shimano BL-RX600 |
| Gripy | Fizik Tempo Bondcrush |
| Představec | Ghost Dia. 31.8 mm |
| Sedlovka | GND 51 27.2 mm |
| Sedlo | Selle Royal SRX |
| Ráfek zadní | Rodi Ready 23 Asy |
| Ráfek přední | Rodi Ready 23 Asy |
| Plášť přední | Maxxis Ravager Exo TR 40-622 |
| Plášť zadní | Maxxis Ravager Exo TR 40-622 |
| Velikost kol | 28 |
| Řídítka | Gravel Bar RA120A 420 mm (XS) 440 mm (S) 460 mm (M) 480 mm (L) 500 mm (XL) |
| Špice | DT Swiss 2.0 |







