SUPERIOR iXF 9.2 / Matte Mustard - Velikost: 29x15.5"(S)
Varianty4
| Velikost | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29x17.5"(M) | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 149 990 Kč | |||
| 29x19.0"(L) | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 149 990 Kč | |||
| 29x21.0"(XL) | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 149 990 Kč | |||
| 29x15.5"(S) | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 149 990 Kč |
| Rám | SU-E10-01, Carbon MTB DC; Advanced Down Country Geometry, Travel 140 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D one pice link, Carbon swingarm, UDH dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm, Dropped seat post ready |
|---|---|
| Tlumič | RockShox Deluxe Select+ RT, size 210x55mm |
| Hlavové složení | ACROS AZX-596R1S, ICR, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 120°, Stainless Bearings |
| Kazeta | SHIMANO DEORE CS-M6100, 12-speed, 10-51T |
| Řazení | SHIMANO DEORE SL-M6100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12-speed |
| Převodník | ONE Race, 34T |
| Řetěz | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Gripy | ONE Race, Lock-On |
| Představec | ONE ICR, Alloy, 35mm, 0° |
| Sedlovka | ONE Sport Dropper Post, Alloy, 30.9mm |
| Sedlo | Fizi:k Aidon X5, Alloy |
| Baterie | 400 Wh |
| Motor | Bosch |
| Přední náboj | SHIMANO HB-TC500-15-B, 32H, CL, 15x110mm, THRU Type AXLE |
| Zadní náboj | SHIMANO FH-TC500-MS-B, 32H, CL, 12X148mm, THRU Type AXLE |
| Displej | BOSCH Mini Remote |
| Nabíječka | BOSCH 2A |
| Řídítka | ONE Alloy, 20mm rise, 35mm |
| Barva popis | Matte Mustard |
| Kliky s převodníkem (převodníky) | 165 |
| Zadní měnič | SHIMANO DEORE RD-M6100, Shadow Plus Design |
| Dráty | SAPIM Leader, Stainless Black |
| Baterie popis | BOSCH CompactTube, 400Wh |
| Pohonná jednotka | BOSCH Performance SX, 60Nm |
| Název | Elektrokolo Superior iXF 9.2 / Matte Mustard / S |
| Brzdový kotouč vpředu | SHIMANO SM-RT54, 180mm |
| Brzdový kotouč vzadu | SHIMANO SM-RT54, 180mm |
| Levý grip | ONE Race, Lock-On |
| Max. rychlost podpory | 25km/h |
| Max. točivý moment | 60Nm / 400% |
| Niple | SAPIM, Brass |
| Odpružená vidlice | RockShox 35 Silver TK, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 140mm travel |
| Ovládání sedlovky | SHIMANO SL-MT500-L, Seat post lever |
| Plášť vpředu | Schwalbe Wicked Will Performance, 29x2.40", ADDIX |
| Plášť vzadu | Schwalbe Wicked Will Performance, 29x2.40", ADDIX |
| Podsedlová objímka | ONE CC-080A, 34.9mm, Black |
| Pravý grip | ONE Race, Lock-On |
| Průměr sedlové trubky (mm) | 31,9 |
| Přední brzda | SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Ráfek vpředu | WTB, KOM LIGHT TEAM i30, Disc, 32H, Tubeless Ready |
| Ráfek vzadu | WTB, KOM LIGHT TEAM i30, Disc, 32H, Tubeless Ready |
| Systém elektrokola | BOSCH SX Performance, Battery CompactTube 400Wh, Smart System |
| Zadní brzda | SHIMANO MT420, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Zadní osa | BOOST 12*148mm Thread 1" (UDH) |
| Celková váha | 19.30 kg |
| Materiál rámu | Karbon |
| Průměr kol (") | 29 |
| Nosnost (kolo a jezdec) | 150 Kg |
| Šířka řídítek / zvýšení (mm) | 760 |
| Motor popis | BOSCH SX Performance, Battery CompactTube 400Wh, Smart System |







