SUPERIOR XR 6.5 GR / Matte Mustard / Black - Velikost: 540mm
Varianty4
| Velikost | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 520mm | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 40 990 Kč | |||
| 540mm | Skladem na prodejně | Více | 40 990 Kč | |||
| 560mm | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 40 990 Kč | |||
| 580mm | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 40 990 Kč |
| Rám | Alu X6 Ultralite X-Road Race , Road Advanced Geometry, Smooth Welding, Disc Brake Flat mount, BB BSA 68mm, Integrated Cable Routing, Full Carbon front fork; mudguadrs ready |
|---|---|
| Vidlice | X-ROAD Carbon Fork |
| Hlavové složení | ACROS AIX-643, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS |
| Kazeta | SHIMANO SLX CS-M7101, 12-speed, 10-45T |
| Řazení | SHIMANO GRX RX610, 12-speed |
| Středové složení | SHIMANO BB-RS501, BSA, shell 68mm |
| Řetěz | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Představec | ONE Race ICR, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Sedlovka | ONE Race, Alloy, 27.2mm |
| Sedlo | Selle Royal SRX, 148mm |
| Přední náboj | SHIMANO HB-RS470, 28H, CL, 12x100mm, THRU Type AXLE |
| Zadní náboj | SHIMANO FH-TC500-MS, 28H, CL, 12X142mm, THRU Type AXLE |
| Řídítka | ONE Alloy, X-Race Aero, 31.8mm, Reach 70mm, Drop 127mm, Flare 2°, Backsweep 6° |
| Barva popis | Matte Mustard / Black |
| Kliky s převodníkem (převodníky) | 165 |
| Zadní měnič | SHIMANO GRX RD-RX822, Shadow Plus Design |
| Dráty | SAPIM Race, Stainless Black |
| Název | Kolo Superior XR 6.5 GR / Matte Mustard / Black / S |
| Brzdový kotouč vpředu | SHIMANO SM-RT70, 160mm |
| Brzdový kotouč vzadu | SHIMANO SM-RT70, 140mm |
| Levý grip | ONE Handlebar Tape |
| Niple | SAPIM, Brass |
| Plášť vpředu | Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX |
| Plášť vzadu | Schwalbe G-One Allround, RaceGuard, TL-Easy, 40-622, ADDIX |
| Podsedlová objímka | ONE CC-080A, 31.8mm, Black |
| Průměr sedlové trubky (mm) | 27,2 |
| Přední brzda | SHIMANO GRX RX610, hydraulic disc brake |
| Ráfek vpředu | DT Swiss R500, Disc, 28H, Tubeless Ready |
| Ráfek vzadu | DT Swiss R500, Disc, 28H, Tubeless Ready |
| Zadní brzda | SHIMANO GRX RX610, hydraulic disc brake |
| Zadní osa | 12x142mm THRU Type AXLE |
| Přední osa | SB02, TA12x119, M12xP1.5x8.5L, Black |
| Celková váha | 10.45 kg |
| Materiál rámu | Hliník |
| Průměr kol (") | 700 |
| Nosnost (kolo a jezdec) | 120 Kg |
| Šířka řídítek / zvýšení (mm) | 410 |








