1. Elektrokolo milují všechny generace

Elektrokolo je vhodné pro každého milovníka pohybu, ať už jste junior nebo senior. Věk je pouze číslo a důležité je, jak mladistvě se cítíte. Věřte, že na elektrokole jezdí všechny generace. Nezáleží ani, zda jste profesionální cyklista nebo začátečník. Společným pojítkem všech generací je radost z pohybu a pocit volnosti.

2. Ekologický dopravní prostředek

Stále důležitějším aspektem při koupi dopravního prostředku je jeho šetrnost k životnímu prostředí. V posledních letech obliba a poptávka po elektrokolech prudce roste. Elektrokola se stávají moderní alternativou dalšího motocyklu či automobilu do rodiny. Oproti nim neprodukují tolik škodlivých zplodin a neobtěžují okolí nadměrným hlukem. Splňují tak i velmi náročné ekologické předpisy.

3. Konec stání v kolonách

Výhody elektrokol oproti automobilům naplno doceníte zvláště v hustém městském provozu. Vyhnete se nekonečnému čekání v dopravních kolonách a ušetříte svůj drahocenný čas i nervy. Elektrokola jsou mnohdy nejrychlejším dopravním prostředkem po městě během dopravní špičky. Elektrokola vám usnadní pohyb i život ve městě, vyberte si to Vaše.

4. Významná fakta

Kolem elektrokol vznikla bublina mylných informací a chápeme jako naši povinnost uvést je na pravou míru. Na elektrokolech pohodlně jezdíte všude tam, kde na běžných jízdních kolech. Pro pohyb na cyklostezkách neexistují žádná omezení. Nezapomeňte, že usedáte za řídítka, ne za volant. K jízdě na elektrokole nepotřebujete řidičské oprávnění, ani pojištění.

5. Radost z jízdy

Šlapání se nevyhnete. Stále se jedná o kolo, ale oproti klasickému jízdnímu kolu to bude mnohem příjemnější zážitek. Na elektrokole se nenadřete, kilometry vám budou ubíhat pod nohama. Ani projížďka v náročném terénu a prudké stoupání vás neodradí od dalšího výšlapu. Do kopce pojedete s lehkostí, jako byste měli stále vítr v zádech. Elektrokolo vám dodá pomocí elektromotoru dávku energie do pedálů. Jízda na něm vás doslova nabije pozitivní energií.