AUTHOR Codex 2025
Kód produktu: AUT-42960001-M
Duralový odlehčený rám s 3× zeslabovanými trubkamiUzamykatelná vzduchová vidlice RST Vogue Air TRL, dálkové zamykáníŘazení a měniče SHIMANO CUES, 22 rychlostíKotoučové hydraulické brzdy TEKTROUniverzální lehké pláště AUTHOR Speed Master 29" × 1.75"Pohodlné gripy AUTHOR Microtech ErgoGripJak vybrat kolo Více
Varianty4
| Velikost | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 30 990 Kč | |||
| 16" | Skladem u dodavatele | Více | 30 990 Kč | |||
| 18" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 30 990 Kč | |||
| 22" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 30 990 Kč |
Nejvyšší model značky na duralovém rámu. To je krosové 29“ kolo Author Codex. Model disponuje 3× zeslabovaným rámem z hliníkové slitiny s pohodlnou, sportovně turistickou geometrií. Nechybí samozřejmě vzduchová, dálkově uzamykatelná, odpružená vidlice RST a hydraulické kotoučové brzdy Tektro. Univerzální systém řazení Shimano Cues 2 × 11 s velkým rozsahem je zárukou toho, že jezdci nebudou nikdy chybět potřebné převody. Měkké gelové sedlo a ergonomické gripy garantují pohodlí. Kolo lze samozřejmě osadit všemi myslitelnými doplňky, jako je nosič, blatníky, stojánek a košíky na láhev. Je to ideální volba pro náročnější cykloturisty či rekreační jezdce, kteří nechtějí přeci jen choulostivější karbonový rám, ale dají přednost větší odolnosti klasického duralu.
| Rám | triple butted dural 6061 29" |
|---|---|
| Barva | černá/modrá |
| Přední vidlice | dálkově uzamykatelná (80 mm), vzduchová, RST Vogue Air TRL |
| Hlavové složení | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Řazení | SHIMANO Cues 6000 (22) |
| Převodník | 170 / 175 mm kliky, 46-30 zubů, SHIMANO Cues 6000 |
| Středové složení | BB unit, SHIMANO BB-MT500 |
| Počet rychlostí | 22 |
| Přesmykač | SHIMANO Cues 6000 (31.8) |
| Měnič | SHIMANO Cues 6000 |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-LG400-11, 11-45 (11) |
| Řetěz | KMC XGlide |
| Náboje | 32 děr, AUTHOR Xenon |
| Brzdy | TEKTRO HD-M530, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky | TEKTRO HD-M530 |
| Paprsky | nerez ocel 2.0 mm černé |
| Pláště | skládací, AUTHOR Speed Master, 29" × 1.75" |
| Pedály | AUTHOR dural |
| Řidítka | 15 mm, 660 / 680 / 700 mm, AUTHOR dural |
| Představec | AUTHOR dural |
| Sedlovka | AUTHOR dural (27.2) |
| Objímka | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo | AUTHOR Sphere Gel |
| Ráfky | 32 děr, AUTHOR Xenon 29 |
| Velikost | 20", 16", 18", 22" |
| Hmotnost | 13, 7 kg / 20" |
| Gripy/Omotávky | AUTHOR Microtech ErgoGrip |





