AUTHOR Smart 20 2025
Kód produktu: AUT-42953701
Průměr kol 20"Vhodné pro výšku 115–135 cmHmotnost 9,8 kgLehký duralový rámOdpružená vidlice RST CapaKomponenty SHIMANO Revoshift, 6 rychlostíJak vybrat kolo Více
Model disponující odpruženou vidlicí to je Author Smart 20, je vhodný pro děti ve věku okolo 4–6 let a výškou 115–135 cm. Značková odpružená vidlice RST se speciální měkkou pružinou zajistí maximální komfort a snadné překonávání nerovností v lehkém terénu. Samozřejmostí je duralový snížený rám a kvalitní značkové komponenty Shimano. Toto kolo ocení hlavně odvážné děti, které chtějí zkoumat nejen asfaltové cesty, ale zamíří i do terénu. V krásné modrobílé barvě a s příznivou cenou představuje ideální model pro malé cyklisty hledající dobrodružství v přírodě.
| Rám | dural 6061 20" |
|---|---|
| Barva | modrá/černá |
| Přední vidlice | RST Capa T 20 (50 mm) |
| Hlavové složení | PRESTINE 1-1/8" |
| Řazení | SHIMANO Revoshift (6) |
| Převodník | PROWHEEL, 36 zubů, 127 mm kliky |
| Středové složení | VP COMP |
| Počet rychlostí | 6 |
| Měnič | SHIMANO TY200 |
| Vícekolečko | SHIMANO MF-TZ510-6, 14-28 (6) |
| Řetěz | KMC Z6 |
| Náboje | 20 děr, QUANDO |
| Brzdy | TEKTRO V |
| Brzdové páky | TEKTRO dural |
| Paprsky | ocel černé |
| Pláště | 20" × 1.75", AUTHOR Speed Master |
| Pedály | plast |
| Řidítka | ocel, 20 mm, 540 mm |
| Představec | dural |
| Sedlovka | dural (27.2) |
| Objímka | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo | AUTHOR Pilot |
| Ráfky | 20 děr, dural |
| Velikost | 10" |
| Hmotnost | 9, 8 kg / 10" |
| Gripy/Omotávky | AUTHOR pryž |



