CRUSSIS e-Atland 7.11-(894 Wh) - Velikost rámu: 894 Wh - 17"
Varianty2
| Velikost rámu | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 894 Wh - 17" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 51 990 Kč | |||
| 894 Wh - 19" | Skladem u dodavatele | Více | 51 990 Kč |
CRUSSIS e-Atland 7.11: Zdolávejte terén s jistotou a stylem!
Hledáte elektrokolo, které vám nabídne skutečný požitek z horské jízdy a nezalekne se žádného kopce? CRUSSIS e-Atland 7.11 je odpověď! Sportovní model je jako stvořený pro aktivní jezdce, kteří milují dynamiku, kontrolu nad jízdou a výkon.
Srdcem tohoto e-biku je výkonný motor PANASONIC GX Power Plus s točivým momentem 75 Nm, který si hravě poradí i s prudkým stoupáním. Energii mu dodává baterie LG Li-Ion 894 Wh (24,85 Ah), se kterou můžete ujet až 200 km na jedno nabití – dostatek i na delší výšlapy do přírody.
Pohodlí a stabilitu v terénu zajišťuje odpružená vidlice SUNTOUR XCM32 NLO DS 27,5" se zdvihem 100 mm, která je navíc uzamykatelná pro lepší efektivitu na pevných cestách. Hydraulické brzdy SHIMANO BR-MT200 vám dodají jistotu při sjezdech a technických pasážích, zatímco pláště SCHWALBE SMART SAM Performance vás podrží v každé zatáčce.
Přesné řazení obstarává přehazovačka SHIMANO Alivio s 9 převody, se kterou snadno zvolíte ideální tempo. Vše podstatné – včetně stavu baterie, rychlosti nebo ujeté vzdálenosti – zobrazí barevný LCD displej PANASONIC, přehledně a srozumitelně.
CRUSSIS e-Atland 7.11-(894 Wh) je ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé horské elektrokolo s výborným poměrem výkonu, výbavy a ceny. Připraveno na traily, připraveno na dobrodružství!
| Rok | 2026 |
|---|---|
| rám | Alu 6061- velikost rámu 17" |
| Vidlice | SR-Suntour XCM32 NLO DS 27,5", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Náboje | CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D |
| Motor | Panasonic GXPP |
| Ráfky | CRUSSIS 27,5" disc, dvoustěnné, vložkované, 30 mm |
| Počet převodů | 1 x 9 |
| nosnost | 120 kg |
| řídítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 760 mm |
| představec | CRUSSIS AL 50 mm, úhel 7° |
| gripy | CRUSSIS, s objímkou, černé |
| hlavové složení | SEMI 1 1/8" |
| baterie | LG Li-Ion 36V / 894 Wh (24,85 Ah) |
| ovládání | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| řídící jednotka | Integrovaná v motoru |
| snímač šlapání | torzní |
| nabíječka | 4 A (součást výbavy) |
| pedály | WELLGO, plast s odrazkou |
| USB port | USB Micro-B |
| Asistent chůze | ano |
| přehazovačka | SHIMANO Alivio RD-M3100-SGS, 9 rychlostí |
| řazení | SHIMANO Alivio SL-M3100, 9 rychlostí |
| řetěz | KMC X9 |
| kazeta / vícekolo | SHIMANO CS-HG200-9, 9 rychlostí |
| převodník a kliky | Panasonic 38 Z, CRS 170 mm |
| brzda přední | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| brzda zadní | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 160 mm |
| pláště | SCHWALBE Smart Sam Performance 27,5 x 2,35 |
| sedlo | SELLE ROYAL |
| sedlová objímka | CRUSSIS s RU AL, černá 34,9 mm |
| sedlovka | CRUSSIS se zámkem, 30,9 Ø, 350 mm |
| Průměr kol | 27,5" |
| Výkon motoru | PANASONIC GX Power Plus, 250W (MAX 450W) 75 Nm |
| Dojezd | až 200, Maximální (170-200 km) |
| Pro koho | Pro dospělé |
| Kapacita baterie | 894 Wh (24,85 Ah) |
| Modely | Atland |
| Umístění motoru | středový |
| Barevnost | červená |
| Kategorie elektrokola | Horská |
| Modelová řada | 7 |
| Výráběné velikosti | 17, 19 |
| hmotnost | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. |
| Barevná varianta | Jednobarevné |


