CRUSSIS e-Country 7.11-(513 Wh) - Velikost rámu: 513 Wh - 15"
Varianty3
| Velikost rámu | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 513 Wh - 17" | Skladem u dodavatele | Více | 49 990 Kč | |||
| 513 Wh - 19" | Skladem u dodavatele | Více | 49 990 Kč | |||
| 513 Wh - 15" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 49 990 Kč |
CRUSSIS e-Country 7.11: Pohodlně do práce i na nákup
e-Country 7.11-(513 Wh) je elektrokolo navržené pro klidnou a pohodlnou jízdu po městě i na lehkých výletech. Díky nízko položenému rámu se snadno ovládá a je dobře přístupné i při častém zastavování – ideální volba pro denní přesuny nebo volnočasové jízdy.
Středový motor PANASONIC GX Power Plus s krouticím momentem 75 Nm podporuje plynulé šlapání a oceníte ho hlavně při jízdě do kopce nebo se zátěží. Energii dodává baterie LG Li-Ion 513 Wh (14,25 Ah), se kterou zvládnete trasy dlouhé až 130 km, v závislosti na zvoleném režimu asistence.
Odpružená vidlice SUNTOUR XCM32 NLO tlumí vibrace z nerovností a spolu s plášti SCHWALBE Johny Watts LR Performance přispívá k celkovému komfortu. Elektrokolo je vybaveno hydraulickými brzdami SHIMANO BR-MT200, které reagují rychle a přesně i za nepříznivého počasí.
Pohon zajišťuje 8rychlostní sada SHIMANO Acera, která pokrývá běžné potřeby městského provozu i mírně členité krajiny. Na barevném LCD displeji PANASONIC uvidíte informace o rychlosti, dojezdu i nastavené asistenci přehledně během jízdy.
e-Country 7.11-(513 Wh) je spolehlivý společník na každodenní trasy.
| Rok | 2026 |
|---|---|
| rám | Alu 6061- velikost rámu 15" |
| Vidlice | SR-Suntour XCM32 NLO DS 27,5", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Náboje | CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D |
| Motor | Panasonic GXPP |
| Ráfky | CRUSSIS 27,5" disc, dvoustěnné, vložkované, 30 mm |
| Zadní světlo | LITEMOVE TX302, integrované v nosiči |
| Počet převodů | 1 x 8 |
| Přední světlo | LITEMOVE SE-70, 70 lux |
| nosnost | 120 kg |
| řídítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 680 mm |
| představec | CRUSSIS AL 60 mm, úhel 15° |
| gripy | CRUSSIS ergonomicky tvarované s objímkou |
| hlavové složení | SEMI 1 1/8" |
| baterie | LG Li-Ion 36V / 513 Wh (14,25 Ah) |
| ovládání | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| řídící jednotka | Integrovaná v motoru |
| snímač šlapání | torzní |
| nabíječka | 2 A (součást výbavy) |
| pedály | WELLGO City, plast s odrazkou |
| USB port | USB Micro-B |
| Asistent chůze | ano |
| přehazovačka | SHIMANO Acera RD-M360-L, 8 rychlostí |
| řazení | SHIMANO SL-M310, 8 rychlostí |
| řetěz | KMC X8 |
| kazeta / vícekolo | SHIMANO CS-HG31, 8 rychlostí |
| převodník a kliky | Prowheel 38 Z, CRS 170 mm |
| brzda přední | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| brzda zadní | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 160 mm |
| pláště | SCHWALBE Johnny Watts LR Performance 27,5 x 2,35 |
| sedlo | SELLE ROYAL |
| sedlová objímka | CRUSSIS s RU AL, černá 34,9 mm |
| sedlovka | CRUSSIS se zámkem, 30,9 Ø, 350 mm |
| doplňky | Blatníky, nosič s MIK systémem |
| Průměr kol | 27,5" |
| Výkon motoru | PANASONIC GX Power Plus, 250W (MAX 450W) 75 Nm |
| Dojezd | až 130, Základní (100-150 km) |
| Pro koho | Pro dospělé |
| Kapacita baterie | 513 Wh (14,25 Ah) |
| Modely | Country |
| Umístění motoru | středový |
| Barevnost | červená |
| Kategorie elektrokola | Městská |
| Modelová řada | 7 |
| Výráběné velikosti | 15, 17, 19 |
| hmotnost | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. |
| Barevná varianta | Jednobarevné |
| Typ rámu | S nízkým nástupem |









