CRUSSIS e-Gordo 9.11-(715 Wh) - Velikost rámu: 715 Wh - 18"
Varianty3
| Velikost rámu | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 715 Wh - 18" | Skladem u dodavatele | Více | 59 990 Kč | |||
| 715 Wh - 22" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 59 990 Kč | |||
| 715 Wh - 20" | Skladem u dodavatele | Více | 59 990 Kč |
e-Gordo 9.11: Komfort a síla pro dlouhé cesty i každodenní jízdu
Elektrokolo e-Gordo 9.11 je ideální volbou pro cyklisty, kteří preferují prostorný rám a maximální pohodlí i při delších trasách. Odolný hliníkový rám přináší stabilitu a jistotu v každé situaci, ať už jedete po městských ulicích, nebo objevujete méně známé cesty.
O energii se stará výkonná baterie LG Li-Ion 715 Wh (19,88 Ah), která poskytuje dostatečný dojezd až 170 km. Dominantou tohoto modelu je motor PANASONIC GX Ultimate 250 W s točivým momentem 95 Nm. Díky jeho plynulému a tichému chodu zdoláte jak prudká stoupání, tak i náročné úseky bez námahy.
Díky integrované baterii v rámu je elektrokolo perfektně vyvážené a má nízké těžiště, což zlepšuje ovladatelnost a stabilitu. O komfort při jízdě se stará vzduchová vidlice ROCKSHOX FS Paragon Gold RL Solo Air 700C (zdvih 65 mm), která spolehlivě eliminuje nerovnosti na silnici i v lehkém terénu.
Řazení obstarává přehazovačka SRAM SX Eagle (12 rychlostí), která zaručuje přesné a svižné změny převodů. O bezpečné a okamžité zastavení se starají hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO Deore, které nabídnou konzistentní brzdný výkon i při jízdě z kopce nebo za nepříznivého počasí.
Model e-Gordo 9.11 je skvělým řešením pro každého, kdo vyžaduje spolehlivé trekkingové elektrokolo s dlouhým dojezdem, dostatkem prostoru a špičkovou výbavou. Ať už vyrážíte na víkendovou cykloturistiku, nebo každodenní cestu do práce, tento model vám zajistí pohodlnou, stabilní a příjemnou jízdu.
| Rok | 2026 |
|---|---|
| rám | Alu 6061- velikost rámu 18" |
| Vidlice | ROCKSHOX FS Paragon Gold RL Solo Air 700C, zdvih 65 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Náboje | CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D |
| Motor | Panasonic GXU |
| Ráfky | CRUSSIS 28" disc, dvoustěnné, vložkované, 19 mm |
| Zadní světlo | SUPERNOVA TL3 Z PRO |
| Počet převodů | 1 x 12 |
| Přední světlo | SUPERNOVA Mini 3 Pro, 1050 lm |
| nosnost | 120 kg |
| řídítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 700 mm |
| představec | CRUSSIS AL 80 mm, úhel 15° |
| gripy | CRUSSIS ergonomicky tvarované s objímkou |
| hlavové složení | SEMI 1 1/8" |
| baterie | LG Li-Ion 36V / 715 Wh (19,88 Ah) |
| ovládání | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| řídící jednotka | Integrovaná v motoru |
| snímač šlapání | torzní |
| nabíječka | 4 A (součást výbavy) |
| pedály | WELLGO, plast s odrazkou |
| USB port | USB Micro-B |
| Asistent chůze | ano |
| přehazovačka | SRAM SX Eagle, 12 rychlostí |
| řazení | SRAM SX Eagle |
| řetěz | SRAM SX Eagle, 12 rychlostí |
| kazeta / vícekolo | SRAM CS-PG1210 Eagle, 11-50 Z |
| převodník a kliky | SRAM X-SYNC 2 38 Z, CRS ISIS 170 mm |
| brzda přední | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 180 mm |
| brzda zadní | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulická, rotor 160 mm |
| pláště | SCHWALBE Smart Sam 28 x 1,75 |
| sedlo | SELLE ROYAL |
| sedlová objímka | CRUSSIS s RU AL, černá 34,9 mm |
| sedlovka | CRUSSIS se zámkem, 30,9 Ø, 350 nebo 400 mm |
| doplňky | Blatníky, nosič s MIK systémem |
| Průměr kol | 28" |
| Výkon motoru | PANASONIC GX Ultimate, 250W (MAX 600W) 95 Nm |
| Dojezd | až 170, Zvýšený (150-170 km) |
| Pro koho | Pro dospělé |
| Kapacita baterie | 715 Wh (19,88 Ah) |
| Modely | Gordo |
| Umístění motoru | středový |
| Barevnost | zelená, šedá |
| Kategorie elektrokola | Treková |
| Modelová řada | 9 |
| Výráběné velikosti | 18, 20, 22 |
| hmotnost | Vážení elektrokol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. |
| Barevná varianta | Vícebarevné |





