GHOST Kato 20 Full Party Pearl White (2025)
Model GHOST Kato 20 Full Party je propracované, plně vybavené 20palcové dětské horské kolo, které nabízí to nejlepší osazení v dětské kolekci GHOST. Jeho hliníkový rám je optimalizovaný pro děti s výškou postavy mezi 115-135 cm a díky použitému materiálu zůstává bike lehký a odolný. Geometrie rámu a krátký představec splňují poslední trendy v oblasti MTB, zároveň umožňují dítěti vzpřímený posed a dobrý rozhled. GHOST Kato 20 Full Party doplňuje odpružená vidlice se zdvihem 50 mm a přesné hydraulické brzdy, které poskytují jistotu při zdolávání prvních trailů a prudších sjezdů. 10 převodů podporuje hladký průběh jízdy a usnadní malému sportovci stoupání do kopců. Sedlo navržené speciálně pro dětská a juniorská kola je maximálně pohodlné, což dítě během dlouhých cyklistických výletů zaručeně ocení. Model je v nabídce ve dvou metalických barevných provedeních, protože každé správné dětské MTB kolo vypadá rychlé a cool!
| Modelový rok | 2025 |
|---|---|
| Rám | KATO Kid AL |
| Materiál | hliník |
| Vidlice | GHOST Suspension |
| Hlavové složení | FSA |
| Kliky | Samox 28T |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M6000 10-S |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M4100 11-42 |
| Řazení | Shimano Deore SL-M4100 |
| Počet rychlostí | 1x10 |
| Řetěz | KMC X10 |
| Náboje | KT-T04F QR / KT-MR5R QR |
| Brzdy | Tektro HD-M276 Hydraulic Disc / Tektro TR160-24 |
| Brzdové páky | Tektro HD-M276 |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam 20x2.35 |
| Pedály | VP-225 |
| Gripy | Velo VLG 1979-D |
| Představec | GHOST 28.6 mm |
| Sedlovka | GHOST SP DC1 27.2 mm |
| Sedlo | GHOST VL 5062 |
| Ráfky | Shining DB-X30 |
| Velikost kol | 20 |
| Zdvih přední | 50 |
| Řídítka | GHOST Junior 540 mm 25 mm Rise |
| Hmotnost kg | 10.8 |


