GHOST Kato FS Essential Pearl Grey/Light Khaki (2025) - Varianta: M
Varianty3
| Varianta | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| XL | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 42 990 Kč | |||
| M | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 42 990 Kč | |||
| L | Skladem u dodavatele | Více | 42 990 Kč |
Pevné, celoodpružené cestovní horské kolo za úžasnou cenu – to je Kato FS Essential. Jeho osvědčený hliníkový rám Kato je rozšířen o 130 mm přední a zadní odpružení, díky kterému je jízda na trailu opravdovým potěšením. Cenově výhodný výběr osvědčených komponentů, včetně kotoučových brzd Shimano BR-MT410 s jedním pohonem Sram SX Eagle a sedlovky Alpha, zajistí spoustu zábavy na dvou kolech, aniž byste museli vyčerpat váš bankovní účet. Vřele doporučujeme pro oddané horské cyklisty!
- Hliníkový rám s moderní geometrií
- Spolehlivý a silný brzdný výkon díky hydraulickým kotoučovým brzdám Shimano BR-MT410
- 12rychlostní sadou SRAM SX Eagle s širokým rozsahem převodů pro stoupání i sjezdy
- Pláště WTB Ranger 2.3
| Modelový rok | 2025 |
|---|---|
| Rám | Kato FS AL |
| Materiál | Hliník |
| Vidlice | SR Suntour XCR34 Air LOR DS 130 mm |
| Tlumič | SR Suntour Raidon R 130 mm |
| Kliky | Truvativ Stylo 6K 32T |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle 12-S |
| Kazeta | SRAM PG-1230 11-50 |
| Řazení | SRAM SX Eagle |
| Středové složení | SRAM Power Spline 118/73 |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Řetěz | Sram SX Eagle |
| Náboje | Shimano HB-TC500-15-B 15x110 mm / Shimano FH-TC500-HM-B 12x148 mm |
| Brzdy | Shimano BR-MT410 180 mm Kotouče: Shimano SM-RT10 180 mm |
| Brzdové páky | Shimano BL-MT401 |
| Gripy | MTB Grip |
| Představec | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm |
| Sedlovka | Ghost Alpha 1 31.6 mm 125 (XS/S) 150 (M-XL) |
| Sedlo | SELLE ITALIA Model X Superflow |
| Ráfek zadní | Schürmann Yak Disc 25 |
| Ráfek přední | Schürmann Yak Disc 25 |
| Plášť přední | WTB Ranger 2.3 Comp |
| Plášť zadní | WTB Ranger 2.3 Comp |
| Velikost kol | 29 |
| Zdvih přední | 130 |
| Zdvih zadní | 130 |
| Řídítka | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 740/30mm (XS/S) 780/38mm (M-XL) |
| Špice | DT Swiss 2.0 |




