GHOST Lector FS Pro (2025) - Varianta: XS
Varianty5
| Varianta | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| XL | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 169 990 Kč | |||
| M | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 169 990 Kč | |||
| XS | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 169 990 Kč | |||
| S | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 169 990 Kč | |||
| L | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 169 990 Kč |
GHOST Lector FS Pro je celoodpružená mašina s nejnabitějším osazením pro XC výzvy a maratonské použití. Detailně zpracovaný závodní celokarbonový rám s geometrií SUPERFIT® zajišťují ideální posed každému jezdci. S komponenty odpružení FOX dosahuje model 100 mm předního i zadního zdvihu, díky kterým vyžehlíte i ty nejnáročnější nástrahy moderních XC tratí, a chlubí se technologií Kashima (úpravou kluzáků pro co nejmenší odpor, snížení opotřebení a zajištění sametového povrchu). Dlouholetý vývoj ve spolupráci s továrním XC závodním týmem přinesl systém odpružení Traction Link®, který vyniká svou citlivostí a minimalizací ztrát při záběru do pedálů. Osa zadního náboje se při aktivaci zadního tlumiče pohybuje po kolmici vůči terénu (nikoliv po kružnici) a efektivně tak překonává koberec z kořenů či balvanů. Zamilujete si vychytávky jako zamykání obou tlumičů z řídítek, vnitřní vedení kabeláže a plně integrovanou teleskopickou sedlovku Eightpins. Špičkové řazení Shimano XTR pro hladký chod jízdy a spolehlivé brzdy SHIMANO XTR jsou samozřejmostí.
- Závodní celokarbonový rám s nízkým těžištěm a moderní geometrií SUPERFIT®
- Supercitlivé odpružení Traction Link® (Virtual Pivot
- Úprava kluzných noh Kashima
- Zamykání obou tlumičů z řídítek
- Jednodílná zadní stavba s maximální tuhostí
- Dvě jednodílná karbonová vahadla
- Vnitřní vedení kabeláže s velkým servisním vstupem
- Plně integrovaná teleskopická sedlovka Eightpins s extra dlouhým zdvihem (u vyšších úrovní osazení)
- Ukotvení třmenu zadní brzdy na pevnou osu přenáší méně sil a vibrací na zadní stavbu
- Boostové osy
- Ložiska SKF MTRX s dlouhou životností
- Block Stop hlavové složení
- Příprava pro dva košíky na láhve
| Modelový rok | 2025 |
|---|---|
| Rám | Lector FS LC |
| Materiál | Karbon |
| Vidlice | Fox 34 Float SC Factory FIT4 Remote 100 mm (XS-S) 120 mm (M-XL) |
| Tlumič | Fox Float DPS Factory Remote 100 mm (XS-S) 120 mm (M-XL) |
| Hlavové složení | Acros Blocklock AZX-220-R4 |
| Kliky | Race Face Next SL 32T |
| Přehazovačka | Shimano XTR RD-M9100 12-S |
| Kazeta | Shimano XTR CS-M9100 10-51 |
| Řazení | Shimano XTR SL-M9100 |
| Středové složení | PF92 / DUB |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Řetěz | Shimano XTR CN-M9100 |
| Brzdy | Shimano XTR BR-M9100 180 mm Disc / Shimano XT RT-MT800 180 mm |
| Brzdové páky | Shimano BL-M9100 |
| Gripy | ESI Grip Racer´s Edge |
| Představec | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm |
| Sedlovka | Eightpins mechanical 34.9 mm |
| Sedlo | Selle Italia SLR Boost |
| Zapletená kola | Ghost Carbon Wheelset 26 mm 15x110 mm / Ghost Carbon Wheelset 26 mm 12x148 mm |
| Plášť přední | Maxxis Recon Race Exo 2.35 |
| Plášť zadní | Maxxis Recon Race Exo 2.35 |
| Velikost kol | 29 |
| Zdvih přední | 100 |
| Zdvih zadní | 100 |
| Řídítka | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 700 mm (XS) 720 mm (S) 740 mm (M-L) 760 mm (XL) |
| Hmotnost kg | 11.84 |
| Šířka řídítek | 700 |
| Délka představce | 45 |
| Patka rámu | SRAM UDH |
| Zdvih sedlovky | 168 |


