LAPIERRE Zesty TR 4.9 - Varianta: S
Varianty4
| Varianta | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| XL | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 69 990 Kč | |||
| M | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 74 990 Kč | |||
| S | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 69 990 Kč | |||
| L | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 69 990 Kč |
Lapierre Zesty TR je navrženo tak, aby bylo dokonalým nástrojem pro ty, kteří chtějí prozkoumávat traily anebo pro ty, kteří si chtějí dopřát cykloturistiku s extra komfortem, který umí poskytnout pouze celoodpružený rám s teleskopickou sedlovkou.
Zesty TR postaveno na moderním základu. Všechny dostupné úrovně specifikací jsou osazeny 29palcovými koly (29") na širších (boost) osách, která poskytují snazší přejíždění překážek a pevnější výplety. Pro zajištění vynikající kontroly a nižší hmotnosti jsou všechny modely vybaveny vzduchovými vidlicemi a tlumiči. Důležitou součástí trailové výbavy je teleskopická sedlovka, jejíž zdvih je přizpůsoben velikosti rámu, například 80 mm pro velikost S a 130 mm pro velikosti L a XL. Celá řada je pak navržena s důrazem na spolehlivé a osvědčené komponenty.
Řada Zesty TR je dostupná ve třech úrovních výbavy:
Zesty TR 3.7: Rám na 27,5“ kolech je v nabídce pouze v jedné velikost (XS) Je určen pro jezdce s výškou postavy od 145 do 155 cm. Pohon zajišťuje 11rychlostní sada Shimano Deore s dlouhou životností a dále je kolo vybaveno vzduchovou vidlicí Suntour Raidon 32 a disponuje 120mm zdvihy vpředu i vzadu.
Zesty TR 3.9: Rám na 29“ kolech je v nabídce ve 4 velikostech. Pohon zajišťuje 11rychlostní sada Shimano Deore s dlouhou životností a dále je kolo vybaveno vzduchovou vidlicí Suntour Raidon 32 a disponuje 120mm zdvihy vpředu i vzadu.
Zesty TR 4.9: Představuje vylepšení se vzduchovou vidlicí RockShox 35 Gold (zdvih 130 mm) a tlumičem Fox Float DPS Performance. Tento model je vybaven 12rychlostní sadou SRAM Eagle a nabízí 130mm zdvih vpředu a 120 mm vzadu.
Zesty TR 5.9: Nabízí kompletní odpružení od FOX se zdvihy 130 mm/120 mm. Pohon zajišťují pokročilejší 12rychlostní komponenty SRAM GX/NX a vyšší brzdný účinek dodávají 4pístkové brzdy SRAM.
| Modelový rok | 2026 |
|---|---|
| Rám | Zesty TR Supreme 5 alloy 120mm travel (29"), pressfit, boost, metric, thru axle |
| Materiál | Hliník |
| Vidlice | RockShox 35 Gold RL boost 130mm (29") W: remote LO |
| Tlumič | Lapierre AF2 Air Trunnion metric Rebound & Lockout (165x45mm) |
| Kliky | SRAM NX Eagle boost 148 Dub 12s 32T 165mm (S) / 170mm (M/L) / 175mm (XL) |
| Přehazovačka | SRAM GX Lunar Eagle, 12s |
| Kazeta | SRAM PG1210 11-50T 12s |
| Řazení | SRAM SX Eagle 12s |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Řetěz | Sram SX Eagle 12s |
| Brzdy | Shimano Deore 4100 - 420 4 pistons front |
| Pláště | Maxxis, front: Ardent 29x2.40, EXO, TR / rear: Forekaster 29x2.35, EXO, TR / Maxxis, front: Ardent 29x2.40, EXO, TR / rear: Forekaster 29x2.35, EXO, TR |
| Gripy | Lapierre "Fit" grips, S/M: small size, L/XL: large size |
| Představec | Lapierre Full CNC, 0°, L: 45mm (S/M), 50mm (L), 55mm (XL) |
| Sedlovka | Lapierre dropper by JD, travel: 80mm (S), 100mm (M), 130mm (L/XL) |
| Sedlo | Selle Royal VIVO |
| Přední náboj | Lapierre by Fastace DF813, boost 15x110, 32H |
| Zadní náboj | Lapierre by Fastace DR813, 4 sealed bearings, boost 12x148, 32H |
| Ráfky | Rodi Ryot 29" (25mm wide) tubeless ready, 32H / Rodi Ryot 29" (25mm wide) tubeless ready, 32H |
| Velikost kol | 29 |
| Zdvih přední | 130 |
| Zdvih zadní | 120 |
| Řídítka | Lapierre alloy 6061DB, Width: 760mm, Rise: 15mm, Ø: 31.8mm bar bore |
| Hmotnost kg | 15.7 |



