SUPERIOR X-ROAD 6.3 GF / Gloss Grey / Black - Velikost: 700Cx54cm(M)
Varianty3
| Velikost | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 700Cx54cm(M) | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 31 990 Kč | |||
| 700Cx56cm(L) | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 31 990 Kč | |||
| 700Cx58cm(XL) | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 31 990 Kč |
| Rám | Alu X6 Ultralite X-Road Race , Road Advanced Geometry, Smooth Welding, Disc Brake Flat mount, BB BSA 68mm, Integrated Cable Routing, Full Carbon front fork; mudguadrs ready |
|---|---|
| Vidlice | X-ROAD Carbon Fork |
| Hlavové složení | ACROS AIX-525, ICR, OD56, IS52/28.6 - 40IPS |
| Kazeta | SHIMANO CS-HG500, 10-speed, 11-34T |
| Řazení | SHIMANO TIAGRA R-4720, 10-speed |
| Středové složení | SHIMANO, Cartridge Bearing |
| Přesmykač | SHIMANO TIAGRA FD-4700, Brazed-On Type |
| Řetěz | KMC X10 |
| Představec | ONE Race ICR, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Sedlovka | ONE Race, Alloy, 27.2mm |
| Sedlo | Selle Royal SRX, 148mm |
| Přední náboj | SHIMANO HB-RS470, 28H, CL, 12x100mm, THRU Type AXLE |
| Zadní náboj | SHIMANO FH-RS470, 28H, CL, 12x142mm, THRU Type AXLE |
| Řídítka | ONE Alloy, X-Race Aero, 31.8mm, Reach 70mm, Drop 127mm, Flare 2°, Backsweep 6° |
| Barva popis | Gloss Grey / Black |
| Kliky s převodníkem (převodníky) | 170 |
| Zadní měnič | SHIMANO TIAGRA RD-4700 |
| Dráty | SAPIM Race, Stainless Black |
| Název | Kolo Superior X-ROAD 6.3 GF / Gloss Grey / Black / M |
| Brzdový kotouč vpředu | SHIMANO SM-RT70, 140mm |
| Brzdový kotouč vzadu | SHIMANO SM-RT70, 140mm |
| Levý grip | ONE Handlebar Tape |
| Niple | SAPIM, Brass |
| Plášť vpředu | Schwalbe Lugano II, KevlarGuard, 32-622 |
| Plášť vzadu | Schwalbe Lugano II, KevlarGuard, 32-622 |
| Podsedlová objímka | ONE CC-080A, 31.8mm, Black |
| Průměr sedlové trubky (mm) | 27,2 |
| Přední brzda | SHIMANO TIAGRA R-4720, hydraulic disc brake |
| Ráfek vpředu | STARS J22GT, Disc, 28H |
| Ráfek vzadu | STARS J22GT, Disc, 28H |
| Zadní brzda | SHIMANO TIAGRA R4720, hydraulic disc brake |
| Zadní osa | 12x142mm THRU Type AXLE |
| Přední osa | SB02, TA12x119, M12xP1.5x8.5L, Black |
| Celková váha | 10.60 kg |
| Materiál rámu | Hliník |
| Nosnost (kolo a jezdec) | 120 Kg |
| Šířka řídítek / zvýšení (mm) | 410 |
| Řazení vlevo | SHIMANO TIAGRA R-4720, 2-speed |

