SUPERIOR XF 9.6 DC / Gloss Grey / Light Grey - Velikost: 15.5"
Varianty4
| Velikost | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.5" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 119 990 Kč | |||
| 15.5" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 119 990 Kč | |||
| 19.0" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 119 990 Kč | |||
| 21.0" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 119 990 Kč |
| Rám | SU-01.2, Carbon MTB DC , Advanced Down Country Geometry, Travel 130 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D alloy one pice link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm, Dropped seat post ready |
|---|---|
| Tlumič | RockShox Deluxe Select+ RT, size 190x45mm |
| Hlavové složení | ACROS AZX-1305R1S, ICR, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150°, Stainless Bearings |
| Kazeta | SHIMANO DEORE CS-M6100, 12-speed, 10-51T |
| Řazení | SHIMANO SLX SL-M7100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12-speed |
| Středové složení | SHIMANO BB-MT500PA, PressFit, shell 41x92mm |
| Řetěz | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Představec | ONE ICR, Alloy, 35mm, 0° |
| Sedlovka | ONE Sport Dropper Post, Alloy, 30.9mm |
| Sedlo | Fizi:k Ridon X5, Alloy |
| Přední náboj | SHIMANO HB-TC500-15-B, 32H, CL, 15x110mm, THRU Type AXLE |
| Zadní náboj | SHIMANO FH-TC500-MS-B, 32H, CL, 12X148mm, THRU Type AXLE |
| Řídítka | ONE Alloy, 12mm rise, 35mm |
| Barva popis | Gloss Grey / Light Grey |
| Kliky s převodníkem (převodníky) | 170 |
| Zadní měnič | SHIMANO XT RD-M8100, Shadow Plus Design |
| Dráty | SAPIM Leader, Stainless Black |
| Název | Kolo Superior XF 9.6 DC / Gloss Grey / Light Grey / S |
| Brzdový kotouč vpředu | SHIMANO SM-RT64, 180mm |
| Brzdový kotouč vzadu | SHIMANO SM-RT64, 180mm |
| Levý grip | ONE Race, Lock-On |
| Niple | SAPIM, Alloy |
| Odpružená vidlice | RockShox PIKE Select Charger RC, Tapered, DebonAir+, 15x110mm axle, 140mm travel |
| Ovládání sedlovky | SHIMANO SL-MT500-L, Seat post lever |
| Plášť vpředu | Schwalbe Wicked Will Evo, SuperGround, TL-Easy, 29x2.40", ADDIX SpeedGrip |
| Plášť vzadu | Schwalbe Wicked Will Evo, SuperGround, TL-Easy, 29x2.40", ADDIX SpeedGrip |
| Podsedlová objímka | ONE CC-080A, 34.9mm, Black |
| Pravý grip | ONE Race, Lock-On |
| Průměr sedlové trubky (mm) | 30,9 |
| Přední brzda | SHIMANO M6120, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Ráfek vpředu | WTB, KOM LIGHT TEAM i30, Disc, 32H, Tubeless Ready |
| Ráfek vzadu | WTB, KOM LIGHT TEAM i30, Disc, 32H, Tubeless Ready |
| Zadní brzda | SHIMANO M6120, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Zadní osa | 148/12mm UDH |
| Celková váha | 13.05 kg |
| Materiál rámu | Karbon |
| Průměr kol (") | 29 |
| Nosnost (kolo a jezdec) | 120 Kg |
| Šířka řídítek / zvýšení (mm) | 760 |














