SUPERIOR XF 9.7 RC / Matte Carbon / Smoke Chrome - Velikost: 15.5"
Varianty4
| Velikost | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.5" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 149 990 Kč | |||
| 15.5" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 149 990 Kč | |||
| 19.0" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 149 990 Kč | |||
| 21.0" | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 149 990 Kč |
| Rám | SU-01.2, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 110-120 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D alloy one pice link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
|---|---|
| Tlumič | DT Swiss R232 ONE, size 190x45mm, ODL |
| Hlavové složení | ACROS AZX-644S, ICR, IPS, ZS56/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150°, Stainless Bearings |
| Kazeta | SHIMANO XT CS-M8200, 12-speed, 10-51T |
| Řazení | SHIMANO XT SW-M8250-IR, Di2, 12-speed |
| Středové složení | SHIMANO BB-MT500PA, PressFit, shell 41x92mm |
| Řetěz | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Představec | ONE Race, Alloy, 31,8mm, -7° |
| Sedlovka | ONE Sport Dropper Post, Alloy, 30.9mm |
| Sedlo | Fizi:k Ridon X5, Alloy |
| Řídítka | ONE Race, Alloy, 5mm rise, 31.8mm |
| Barva popis | Matte Carbon / Smoke Chrome |
| Kliky s převodníkem (převodníky) | 170 |
| Zadní měnič | SHIMANO XT RD-M8250, Shadow Plus Design |
| Název | Kolo Superior XF 9.7 RC / Matte Carbon / Smoke Chrome / S |
| Brzdový kotouč vpředu | SHIMANO SM-RT64, 180mm |
| Brzdový kotouč vzadu | SHIMANO SM-RT64, 160mm |
| Levý grip | ONE Race, Lock-On |
| Odpružená vidlice | DT Swiss F232 ONE, Tapered, 15x110mm axle, 120mm travel |
| Ovládání sedlovky | SHIMANO SL-MT500-L, Seat post lever |
| Plášť vpředu | Schwalbe Racing Ray Performance, TL-Ready, 29x2.25", ADDIX SpeedGrip |
| Plášť vzadu | Schwalbe Racing Ralph Performance, TwinSkin, TL-Ready, 29x2.25", ADDIX |
| Podsedlová objímka | ONE CC-080A, 34.9mm, Black |
| Pravý grip | ONE Race, Lock-On |
| Průměr sedlové trubky (mm) | 30,9 |
| Přední brzda | SHIMANO XT M8200, hydraulic disc brake |
| Ráfek vpředu | DT Swiss XM 1700 SPLINE®, CL, 12x148mm, SH12, Tubeless Ready |
| Zadní brzda | SHIMANO XT M8200, hydraulic disc brake |
| Zadní osa | 148/12mm UDH |
| Zapletené kolo vpředu | DT Swiss XM 1700 SPLINE®, CL, 15x110mm, Tubeless Ready |
| Zapletené kolo vzadu | DT Swiss XM 1700 SPLINE®, CL, 12x148mm, SH12, Tubeless Ready |
| Celková váha | 12.00 kg |
| Materiál rámu | Karbon |
| Průměr kol (") | 29 |
| Nosnost (kolo a jezdec) | 120 Kg |
| Šířka řídítek / zvýšení (mm) | 760 |













