SUPERIOR XF 919 RC / Gloss Dark Red/Hologram Chrome - Velikost: 29x15.5"(S)
Varianty2
| Velikost | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29x21.0"(XL) | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 51 990 Kč | |||
| 29x15.5"(S) | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 51 990 Kč |
| Rám | Alu X6 Ultralite MTB Trail SU-02, Advanced Geometry, Travel 100 mm, Tapered Head Tube, BB92, 3D alloy one piece link, Alloy swingarm, SR dropout, Boost 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
|---|---|
| Vidlice | RockShox Recon Silver RL R, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 100mm travel |
| Tlumič | DT Swiss R 232 ONE, remote Lockout, size 190x45mm ### Bushing body for DT Swiss |
| Hlavové složení | Head set cover ### ACROS AZX-212 R5,ZS44/28.6 | ZS56/40 |
| Kazeta | SHIMANO CS-M6100-12, 10-51T |
| Řazení | SHIMANO DEORE SL-M6100-IR RapidFire Plus, 12-speed |
| Středové složení | SHIMANO BB-MT500PA PressFit, shell 41x92mm |
| Řetěz | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Pláště | Schwalbe Racing Ralph Performance, 29x2.25", ADDIX |
| Gripy | ONE1 VLG-1661D2N, Lock-On |
| Představec | ONE1 Race Alloy, 31.8mm, -7° |
| Sedlovka | ONE1 Race Alloy, SP 218, 30.9mm |
| Sedlo | Saddle |
| Přední náboj | SHIMANO HB-MT410-B, 32H, CENTER LOCK, 15x110mm THRU Type AXLE |
| Zadní náboj | SHIMANO FH-MT410-B, 32H, CENTER LOCK, 12x148mm THRU Type AXLE |
| Řídítka | ONE1 Race, Horizon Bow, 9° backsweep, 5mm rise, 760mm, 31.8mm |
| Barva popis | Gloss Dark Red/Hologram Chrome |
| Brzdy (p/z) | SHIMANO BL-M4100/BR-MT410, hydraulic disc brake |
| Kliky s převodníkem (převodníky) | SHIMANO FC-MT510, 34T |
| Zadní měnič | SHIMANO DEORE RD-M6100 Shadow Plus |
| Dráty | Sapim Leader, Stainless Black |
| Název | Kolo Superior XF 919 RC / Gloss Dark Red/Hologram Chrome / 29x15.5"(S) |













