SUPERIOR XF 929TR/Gloss Grey/Copper - Velikost: 29x17.5"(M)
Varianty3
| Velikost | Dostupnost | Cena | Množství (ks) | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29x17.5"(M) | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 67 990 Kč | |||
| 29x19.0"(L) | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 67 990 Kč | |||
| 29x21.0"(XL) | Na dotaz
Sledovat dostupnost |
Více | 67 990 Kč |
| Tlumič | RockShox Monarch RT, size 190x51mm |
|---|---|
| Hlavové složení | ACROS AZX-220 R4, ZS44/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150 |
| Kazeta | SHIMANO DEORE CS-M6100, 12-speed, 10-51T |
| Řazení | SHIMANO DEORE SL-M6100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12-speed |
| Středové složení | SHIMANO BB-MT500PA, PressFit, shell 41x92mm |
| Řetěz | SHIMANO DEORE CN-M6100 |
| Představec | ONE, Alloy, 35mm |
| Sedlovka | ONE Sport Dropper Post, Alloy, 30.9mm |
| Sedlo | Fizi:k Terra Aidon X5, Alloy |
| Přední náboj | SHIMANO HB-TC500-15-B, 32H, CL, 15x110mm, THRU Type AXLE |
| Zadní náboj | SHIMANO FH-TC500-MS-B, 32H, CL, 12X148mm, THRU Type AXLE |
| Řídítka | ONE Alloy, 12mm rise, 35mm |
| Barva popis | GLOSS GREY |
| Zadní měnič | SHIMANO DEORE RD-M6100, Shadow Plus Design |
| Dráty | SAPIM Leader, Stainless Black |
| Název | Kolo Superior XF 929 TR/GLOSS GREY/17.5" (M) |
| Brzdový kotouč vpředu | SHIMANO SM-RT54, 180mm |
| Brzdový kotouč vzadu | SHIMANO SM-RT54, 180mm |
| Levý grip | ONE Sport, Lock-On |
| Niple | SAPIM, Alloy |
| Odpružená vidlice | RockShox Revelation RC, Tapered, DebonAir, 15x110mm axle, 140mm travel |
| Ovládání sedlovky | SHIMANO SL-MT500-L, Seat post lever |
| Plášť vpředu | Schwalbe Nobby Nic, Performance, 29x2.40", ADDIX |
| Plášť vzadu | Schwalbe Nobby Nic, Performance, 29x2.40", ADDIX |
| Podsedlová objímka | ONE CC-904A, 34.9mm, Full CNC mahined, Black |
| Pravý grip | ONE Sport, Lock-On |
| Přední brzda | SHIMANO M6120, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Ráfek vpředu | STARS J30D, Disc, 32H |
| Ráfek vzadu | STARS J30D, Disc, 32H |
| Zadní brzda | SHIMANO M6120, 4 piston, hydraulic disc brake |
| Zadní osa | SB01, TA12x171.5, M12xP1.5x15.5L, Black |
| Celková váha | 13.35 kg |
| Materiál rámu | Karbon |
| Průměr kol (") | 29 |













